19. 4. 2015

20. dubna v 10:26

Hned po snídani jsme se sbalili a potom jsme měli spoustu času si prohlédnout naposled Kolín, tam jsme se najedli a porozhlédli jsme se kolem řeky Rýn. Poté jsme se vydali na cestu k ubytovně do Wetzlaru, ale ještě jsme se cestou stavili v krásném, historickém městečku Limburg, kde jsme si dali výtečnou zmrzlinu. K večeru jsme se ubytovali ve Jugendherberge Wetzlar a těšili se na další den.

After breakfast we packed our luggage and then we had a lot of time for the last Köln sightseeing and we had a good meal there.  We walked along the Rhein River. After that we went to the next accommodation in Wetzlar, but we stopped in a beautiful and historical town called Limburg, where we had fantastic ice cream. In the evening we accommodated in the Jugendherberge Wetzlar and we looked forward to the following day.

                                                           Jakub Brokeš