Druhý den ve Werner von Siemens Schule, Wetzlar

15. dubna v 09:48

Druhý den ve Werner von Siemens Schule, Wetzlar

Úterý 14. 4. 2015

Ráno jsme museli vstát dříve, protože jsme museli být ve škole už v 8:45. J Práce na projektech pokračovala hlavně tvorbou výrobních výkresů v CAD. Některé skupiny již začaly tvořit CNC program na výrobu kol. Odpolední aktivitou byla návštěva lanového centra ve Wetzlaru. Zde jsme na překážkách ve výšce od 1 do 16 metrů vyzkoušeli naše schopnosti a síly.

 

Tuesday

We’ve got to wake up earlier, because we’ve got to be at school at 8:45AM. J The project work continued with creation of CAD layouts. Some groups even started to make CNC program for crafting wheels. Afternoon activity was visiting a rope-centre in Wetzlar. Here we measured our abilities and strength on obstacles up to 16 metres high.