Zahájení práce na projektu

6. října v 21:17

Na začátku projektu nás navštívil pan starosta a ředitel, přivítali studenty výměnného pobytu a popřáli nám hodně štěstí a úspěchy k naší práci. V jednotlivých týmech jsme se všichni mezi sebou seznámili a začali jsme společně vytvářet návrhy parního stroje. Po dokončení návrhů jsme šli udělat společné foto naší skupiny. Každý tým si navrhl design svého stroje a skupina CAD začala pracovat. Skupina dílen a CNC pomáhala skupině CAD.

Today Mayor and Principal visited us. They welcome students of exchange visit and wished a lot of luck and success for our job. In our team we met and started to work on our project together. Every team designed their engines. After we end proposals of steam engine we went to do photo of our group. Group CAD started work. Group workshop with group CNC were helping documentation and CAD.